Детален преглед

2 производи

Тип на производ
Употреба
Нега на кожа и линија
Тип на производ
Тип на кожа
Избрани за вас 
Main target

2 производи

Ноќна нега на кожа

Комбинирана до мрсна кожа

Fluidactiv™ патент

Sébium Night Peel

Нежен хемиски пилинг кој дава ефект на "нова кожа" за комбинирана и мрсна кожа со неправилности.

За кого?

Возрасни, Тинејџери

Фотографија на производот BIODERMA, Pigmentbio  Night renewer 50ml, ноќен крем за хиперпигментирана кожа

Ноќна нега на кожа

Хиперпигментирана кожа

LumiReveal™ технологија

Pigmentbio Night Renewer

Ја регенерира кожата во текот на ноќта за рамномерен и светол тен.

За кого?

Возрасни