• Bioderma - healthy skin

  Ekspertizë dermatologjike për të arritur shëndet të qëndrueshëm për lëkurën

  Mësoni më shumë
 • Duke punuar përkrah profesionistëve të kujdesit shëndetësor në 40 vitet e fundit

  Mësoni më shumë

  BIODERMA është një brend i ndërtuar mbi ekobiologjinë e cila është në zemër të qasjes së NAOS për të respektuar ekosistemin e lëkurës dhe për të ruajtur shëndetin e saj. Në mënyrë të qëndrueshme. www.naos.com

  Fotografi e produktit BIODERMA, Sensibio H2O 100ml, Ujë micelar për lëkurë të ndjeshme

  Pastrues ditor pa shpëlarje

  Lëkurë e ndjeshme Lëkurë normale

  Micellar technology

  Sensibio H2O

  Lëkura e pastër, natyrale e qetësuar dhe e pastruar nga makijazhi dhe papastërtitë.

  Për kë?

  Të rriturit, Adoleshentët

  Fotografi e produktit BIODERMA, Atoderm huile de douche 1L,vaj për dush për lëkurë të thatë

  Pastrues ditor me shpëlarje

  Lëkurë shumë e thatë, e irrituar deri në atopike

  Skin barrier therapy™ patent

  Atoderm Huile de douche

  24h hidratimi dhe komoditet i menjëhershëm pas dushit.

  Për kë?

  Për të gjithë familjen (përveç foshnjave të parakohshme)

  Fotografi e produktit BIODERMA, Cicabio Creme 40ml, krem riparues për lëkurë të irrituar

  Përkujdesje e kohëpaskohshme e targetuar e lëkurës

  Lëkurë e dëmtuar dhe e irrituar

  Antalgicine™ technology

  Cicabio Crème

  Krem riparues dhe qetësues.

  Për kë?

  Për të gjithë familjen (përveç foshnjave të parakohshme)

  Përkujdesje ditore e lëkurës

  Lëkurë shumë e thatë, e irrituar deri në atopike

  Skin barrier therapy™ patent

  Atoderm Intensive baume

  Kujdes intensiv kundër kruajtjes dhe rimbushës. Ultra-qetësues dhe ultra-ushqyes.

  Për kë?

  Për të gjithë familjen (përveç foshnjave të parakohshme)

  Pastrues ditor me shpëlarje

  Lëkurë e kombinuar deri në të yndyrshme

  D.A.F. Patent

  Sébium Gel moussant

  Pastrues i butë purifikues. Heq papastërtitë, kontrollon shkëlqimin.

  Për kë?

  Të rriturit, Adoleshentët

  Fotografi e produktit BIODERMA, Hydrabio Creme 50ml, krem hidratues

  Përkujdesje ditore e lëkurës

  Lëkurë sensitive e thatë deri në shumë të thatë Lëkurë e ndjeshme dhe e dehidratuar

  Aquagenium™ patent

  Hydrabio Crème

  Krem ushqyes që hidraton dhe I jep shkëlqim lëkurës.

  Për kë?

  Të rriturit, Adoleshentët

  Serum

  Lëkurë e hiperpigmentuar Tâches brunes et pigments irréguliers Njolla dielli, njolla të errëta, fotoplakje

  LumiReveal™ technology

  Pigmentbio C-Concentrate

  Ilaç i sigurisë së lartë me Vitaminë C për korrigjimin intensiv të pigmentimit.

  Për kë?

  Të rriturit

  Përkujdesje ditore e lëkurës

  Qepalla shumë të thata, të irrituara deri në atopike

  Skin barrier therapy™ patent

  Atoderm Intensive eye

  Përdorim ditor 3-në-1 për qepallat e irrituara: qetëson, riparon dhe heq makijazhin.

  Për kë?

  Për të gjithë familjen (përveç foshnjave të parakohshme)

  Pastrues ditor me shpëlarje

  Lëkurë e hiperpigmentuar

  Patented combination of active ingredients

  Pigmentbio Foaming Cream

  Pastrues eksfoliant për ti dhënë shkëlqim lëkurës derisa akoma ndodheni nën dush.

  Për kë?

  Të rriturit

  Kontakti
  Këshilla

  Pyetje në lidhje me lëkurën tuaj?

  Mësoni ta kuptoni më mirë lëkurën tuaj për t’u përkujdesur më mirë për të. Probleme me aknet, skuqjen ose thjesht një pyetje.

  Messenger

  E hënë deri të premten, nga ora 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

  Posta elektronike

  Na kontaktoni

  Gjeolokalizoni një pikë të shtijes

  Shikoni të gjitha ofertat dhe produktet tona të disponueshme në një farmaci ose dyqan për produkte shëndetësore dhe kozmetike pranë jush.

  Gjeni një pikë të shitjes

  Porosit online

  Shikoni të gjitha ofertat dhe produktet tona të disponueshme nga e-partnerët tanë.